KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954167
nr 1495 4167
Arno Vihalemm
(1911-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 70. Olja på pannå, 29x40cm, yttermått inklusive ram: 46x58cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:53:26
5/10 14:51:20
Arno Vihalemm
Läs mer om Arno Vihalemm